72
01.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i na koniobijców
Anty lewactwo (2021.07.02)
Lasy Państwowe nie należą do budżetu, więc to nie ten worek. Z pieniędzy wypracowanych przez Lasy Państwowe dofinansowane są m. in. Parki Narodowe, badania naukowe, projekty ochrony gatunków zagrożonych jak np żubr, głuszec, cietrzew, rybołów, popielica, itd. , a także wspólne inwestycje z samorządami czy budowa i utrzymanie infrastruktury turystycznej. ..
Donia (2021.07.02)
Wytną większość co można tylko sprzedać kasa potrzebna na 13stki auta II bezsensowne remonty
leśny (2021.07.02)

info

6  
  0
Dla zwykłego szarego człowieka nie chcą sprzedać drzewa a czym się różni sprzedaż na opał czy na produkcję i tak drzewa wycinają.
(2021.07.02)

info

2  
  0
Szwecja choć ma dużo więcej zaleśionych terenów importuje drewno a my wysyłamy do Chin. Czyżby duch ministra Szyszki krążył nad polskimi lasami?
(2021.07.02)

info

5  
  0
a moim zdaniem jest to mordowanie lasu a tym samym nas ludzi. Efekt - wystarczy popatrzeć co sie dzieje z klimatem. A może nadleśnictwo pochwali się co powstało z szumnie pokazywanego swego czasu sadzenie lasu. Ani jedno drzewo z tego nie wyrosło. Wasze wnuki będą was przeklinać za mordowanie lasów. MBKK
MBKK (2021.07.02)

info

8  
  0
Puknij się w czoło
(2021.07.02)
Rżnie się las na potęgę, oraz głupa. Widzę jak znikają piękne drzewostany. Żal łapie i ściska. I to pozyskuje się zdrowe sztuki ! Leżą kilkudziesięcioletnie okazy wzdłuż drogi. .. Akurat planowa gospodarka, komercja i tyle. O planowej gospodarce można powiedzieć w przypadku np. Skandynawii.
(2021.07.02)

info

8  
  0
To wy ludzie kupujecie drewno i wy jesteście szkodnikami, jakbyście nie mieli mebli i domów ile by zostało drzew. Trzeba ludzi do ziemianek wysłać ewentualnie zredukować liczbę ludności i pozwolić na rodzenie tylko jednego dziecka!
Ekolog (2021.07.02)

info

0  
  4
Dość często jeżdżę przez lasy Nadleśnictwa Elbląg i pamiętam jaki był lasy 60 lat temu. Obecnie to nie jest już las a najwyżej, ,drągowina"lub zakrzaczenia. Na sosny w wieku rębnym trzeba będzie poczekać 100 lat na buki 120 a dęby 140 lat. Jedno pokolenie ludzi rośnie 25 lat. Las będzie mogło zobaczyć dopiero 5 lub 6 pokolenie. Zniszczyliśmy to w przeciągu ostatnich 10 lat.
Jerzy11 (2021.07.02)

info

11  
  0