A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ludzie zapałek potrzebują
Kasta lesnikow kieszenie sobie napycha, bo jak inna partia przyjdzie to im nie Da wycinac wszystkiego, to się spiesza
Lasy to największy szkodnik dba tylko o swojej pieniądze w majestacie prawa klusuje na zwierzynę Public wciska jak dba o naturę w lasach nigdy nie było telefon zębów całkowitych jak obecnie pozdrawiam korporację leśnych
Tak tak, ja wiem a leśniczòwka należy do leśniczego, drzewo do dzięcioła, bo w nie stuka, jaja nie do sroki, bo podrzuciła je komuś, mostek do elewòw a potok do jeziora, bo tam ma swoje ujście, wszystko należy do kogoś, a lasy? -, lasy szumią dookoła i nie wiem czy to jawa, czy sen? tylko co Ci przypomina, co Ci przypomi a widok znajomy ten. ?
Polska źródłem surowców dla Chin, naprawdę dobra zmiana
@rowerzysta i narciarz biegowy - To co zrobili na trasie do Kadyn, woła o pomste do nieba,
Są złodziejami, pokroju Szyszko
Brakuje adnotacji - Artykuł Sponsorowany.
Pan rzecznik mówi o 90 tysiącach metrów sześciennych wyciętych i sprzedanych drzew. Wypowiedż byłaby rzetelna, gdyby jeszcze dodał, na ile metrów sześciennych szacuje się zasoby nadleśnictwa.
Nasi przodkowie czcili święte drzewa, ich wiedza o tych istotach na pewno przewyższała grubo średnią obecnego pokolenia - będziecie się s. .. syny smażyć w słowiańskim piekle, Weles wam nie przepuści za taką DEWASTACJĘ ziemi i drzew przodków. Jesteście zwykłymi zerami, które w imię wirtualnych zer na bankowych kontach sprzedaje dziedzictwo tysięcy lat waszych przodków, miernoty. Do tego to, że na tych pustyniach zostawionych przez was zaczną się problemy z wodą, zwierzyna nie ma gdzie się podziać, a następne drzewa, by dorosnąć do takiego stanu, jaki obecnie wycinacie, będą potrzebować grubo ponad 100 lat. .. - wasze dzieci i pewnie wnuki tego nie zobaczą, za to mam nadzieję także wam "podziękują"za to partyjne "dzieło"niszczenia ziemi przodków za garść srebrników.