UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dość często jeżdżę przez lasy Nadleśnictwa Elbląg i pamiętam jaki był lasy 60 lat temu. Obecnie to nie jest już las a najwyżej, ,drągowina"lub zakrzaczenia. Na sosny w wieku rębnym trzeba będzie poczekać 100 lat na buki 120 a dęby 140 lat. Jedno pokolenie ludzi rośnie 25 lat. Las będzie mogło zobaczyć dopiero 5 lub 6 pokolenie. Zniszczyliśmy to w przeciągu ostatnich 10 lat.
Jerzy11