A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Krasnym Lesie ciężarówki z drewnem o tonażu 40 ton uszkodziły asfalt, jest na całej długości popękany, kto to naprawi?
muszą ciąć drzewa bo pensje leśników i innych służb leśnych sa bardzo wysokie dodatkowo utrzymanie miedzy innymi tych pałaców jak u nas w elblągu. też nie jest tanie.
jeszcze nie tak dawno zaraz po przemianach systemowych leśnikom i innym podobnym, państwo dopłacało do pensji i utrzymania tej gospodarki, bo sami nie mogli się utrzymać. powstał taki absurd że do każdego wyciętego drzewa my społeczeństwo dopłacaliśmy, koszty ścięcia drzewa były wyższe od ceny za te ścięte drzewo. .czy może dzisiaj jest podobnie. .. .. albo może trzeba ciąć dużo, żeby odrobić straty
za 500 zł to kolejka do lizania sukienkowych i pisioskiej przypupy
Idz to TVN -same kłamstwa -całą dobę !!!!!
@Urwisko z Krystyny - Bażantarnia mistrzu pisali już tu tysiąc raz do mostku elewów należy do Miasta a potok do wód polskich.
Panie a czemu ty plastik z chin ściągasz, samochody z Niemiec, a elektronikę ze stanów. Nie da się powstrzymać chandlu między narodowego. Jak samem kupujemy za granicą to jest ok ale jak komuś sprzedajemy to jest bleee - myślenie chłopa na zagrodzie.
Rzeczywiście nie da się powstrzymać "chandlu między narodowego. "Natomiast o wszystkim decyduje HANDEL MIĘDZYNARODOWY. Niestety nie da się też przezwyciężyć polskiego nieuctwa. Wychodzi na to, że prawdziwy Polak nie zna zasad obowiązujących język narodowy.
Straszne to jest wycinają takie ilości że szok, w tym roku jest najgorzej, Jagodnik, Goplenica straszne. .. .. odpowiecie za to że niszczycie planete dla kasy. Zero myślenia o kolejnych pokoleniach. WSTYD
Zarobek że sprzedaży drewna 18 milionów zł, a ja jak brałem udział w przetargu na usługę w nadleśnictwie Elbląg to kryterium przetargu niższa cena, bo podobno nie mają kasy.
To jest właśnie rynek; my importujemy elektronikę i inne rzeczy z Chin to dlaczego ktoś się dziwi, że polskie firmy eksportują drewno do tego kraju. Jak eksportujemy mìęso i złom to to nikogo nie dziwi?