UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szwecja choć ma dużo więcej zaleśionych terenów importuje drewno a my wysyłamy do Chin. Czyżby duch ministra Szyszki krążył nad polskimi lasami?


Anuluj