UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szwecja choć ma dużo więcej zaleśionych terenów importuje drewno a my wysyłamy do Chin. Czyżby duch ministra Szyszki krążył nad polskimi lasami?
Szwecja choć ma dużo więcej zaleśionych terenów importuje drewno a my wysyłamy do Chin. Czyżby duch ministra Szyszki krążył nad polskimi lasami?