UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem jest to mordowanie lasu a tym samym nas ludzi. Efekt - wystarczy popatrzeć co sie dzieje z klimatem. A może nadleśnictwo pochwali się co powstało z szumnie pokazywanego swego czasu sadzenie lasu. Ani jedno drzewo z tego nie wyrosło. Wasze wnuki będą was przeklinać za mordowanie lasów. MBKK
MBKK