UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wy ludzie kupujecie drewno i wy jesteście szkodnikami, jakbyście nie mieli mebli i domów ile by zostało drzew. Trzeba ludzi do ziemianek wysłać ewentualnie zredukować liczbę ludności i pozwolić na rodzenie tylko jednego dziecka!

Ekolog