UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Budowa drogi (która ma powstać do 18 miesięcy od zakończenia budowy osiedla)". Super, przez 18 miesiecy trzeba bedzie sie do domu przedzierac przez pola. Jak spadnie snieg to brnąć w zaspach, a jak deszcz to taplac sie w blocie :D. Tak to sie sprzeda jak dzialka na Chrobrego / Kruczej.

Jerzy Lebioda