UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Budowa drogi (która ma powstać do 18 miesięcy od zakończenia budowy osiedla)". Super, przez 18 miesiecy trzeba bedzie sie do domu przedzierac przez pola. Jak spadnie snieg to brnąć w zaspach, a jak deszcz to taplac sie w blocie :D. Tak to sie sprzeda jak dzialka na Chrobrego / Kruczej.

Jerzy Lebioda

Anuluj