UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydent niby ma wykształcenia techniczny, a z drugiej strony nie może zrozumieć, że utrzymanie w dalszej części "w należytym stanie technicznym urządzeń opalanych węglem"to katastrofa dla elbląskiego ciepłownictwa. Obudź się w-ce prezydencie !
mieszkaniec Sielanki