UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent niby ma wykształcenia techniczny, a z drugiej strony nie może zrozumieć, że utrzymanie w dalszej części "w należytym stanie technicznym urządzeń opalanych węglem"to katastrofa dla elbląskiego ciepłownictwa. Obudź się w-ce prezydencie !

mieszkaniec Sielanki

Anuluj