UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent niby ma wykształcenia techniczny, a z drugiej strony nie może zrozumieć, że utrzymanie w dalszej części "w należytym stanie technicznym urządzeń opalanych węglem"to katastrofa dla elbląskiego ciepłownictwa. Obudź się w-ce prezydencie !
mieszkaniec Sielanki