UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie viceprezydencie proszę to rozwinąć odwagi! Mieszkańcy mają prawo wiedzieć. Proszę nie postępować jak PiS wszystko tajne. Umowa też utajniona przez EPEC - tak wynikało z pisma Energii. Chyba dzięki Klimowi poznaliśmy ten bubel miejski. Energa coś robi a EPEC dalej opracowania i co z tego wynika. Obniżkę obiecał Prezydent. Budowę ciepłowni także. Lata mijają a obietnice nie zrealizowane. Chyba na realizację tej kadencji mało?

tak to widzę

Anuluj