UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie viceprezydencie proszę to rozwinąć odwagi! Mieszkańcy mają prawo wiedzieć. Proszę nie postępować jak PiS wszystko tajne. Umowa też utajniona przez EPEC - tak wynikało z pisma Energii. Chyba dzięki Klimowi poznaliśmy ten bubel miejski. Energa coś robi a EPEC dalej opracowania i co z tego wynika. Obniżkę obiecał Prezydent. Budowę ciepłowni także. Lata mijają a obietnice nie zrealizowane. Chyba na realizację tej kadencji mało?

tak to widzę