UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I oto mamy powody kapitulacji przy Umowie z EKO i przyczyny jej utajnienia. Mieszkańcy, jacy mieszkańcy? Najważniejsze, że poczołgaliśmy się na Elektryczną i podpisaliśmy. Tak przecież ciężko pracowaliśmy w pocie czoła, kierunkowy wice, "managerowie", nawet przywołano 3 podmioty z Gdańska, aby uzasadnić, jak one są potrzebne. Do EKO nie można mieć pretensji, robi to co, co robiła od 2013 roku i na co URE zawsze dawał zgodę. Natomiast my od 2016 mieliśmy wlewane obietnice: budujemy ciepłownię i potanimy ciepło. Wiele "modeli", "koncepcji", "wariantów", każdy grubo po ponad 100 tys. Napychano kieszenie. Jeszcze 27 lutego ub. roku podpuszczano śmieszną i kosztowną prezentacją "modelu". (jak inne -w koszu). Czysta niegospodarność. I zaraz potem: podpisujemy, bo tamto było przecież dla maluczkich. A my mamy 4 dyrektorów (dwa razy większy EPWiK- 2)i spółkę jako filię dla tych z zewnątrz. I co nam zrobicie? Dopóki będzie parasol ochronny nad importowanymi "managerami", dla mnie spółka nie jest komunalną, czyli naszą. Pzdr.

RyszardKlim