Wybrany wątek opinii
Zabawa dalej trwa. O ciepłowni miejskiej ucichło i pewnie już o niej pezydent zapomniał. A mieszkańcom jak się nie podoba to niech mieszkań nie ogrzewają Czy prawdą jest ze wg taryfy opłata jednoczłonowa to już ok 130 zł? Panie prezydencie czy ktoś jeszcze ciepłem w tym mieście się zajmuje?Co na to Rada nadzorcza od ciepełka. ? Kto odpowiada za ciepło w tym mieście?
Do moderacji
Odpowiedz
36
2
@hejter z gdańska - Patrz na swoje podwórko, niech GPEC dalej finansuje festyny miejskie w Leipzig- Gdańsk sprzedał firmę strategiczną temu miastu.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2