UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z Wróblewski mówił, że obniży koszty ciepła o 20 procent, a są podwyżki o 10 procent czyli co? oszukano ludzi? może prezydent to wyjaśni i odszczeka te obiecywane obniżki

Iknvg

Anuluj