UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z Wróblewski mówił, że obniży koszty ciepła o 20 procent, a są podwyżki o 10 procent czyli co? oszukano ludzi? może prezydent to wyjaśni i odszczeka te obiecywane obniżki
Iknvg
z Wróblewski mówił, że obniży koszty ciepła o 20 procent, a są podwyżki o 10 procent czyli co? oszukano ludzi? może prezydent to wyjaśni i odszczeka te obiecywane obniżki
Iknvg