UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaha dawno nie czytałem takich bredni panie Kopeć. ze stabilne ceny będą gdy będziemy mieli kotły opalane gazem lub olejem opałowym. Hahaha ale pan to chyba z nadania pełni tę funkcję. Tylko miał obecnie ma +/- stałą cenę a już w przeszłości wielu doświadczyło jak poinstalowało kotły olejowe i jak na tym wyszło. Chcieliście unii to macie cicho siedzieć - najlepiej w zimnie to wtedy nie odczujecie wzrostu cen energii. No i oczywiście w ciemności - bo cena energii elektrycznej też wrasta i to skokowo - dzięki unii. Nie wspomnę że ta unia zaczyna u nas wyłączać elektrownie - hahaha.

hamulcowy

Anuluj