UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hahaha dawno nie czytałem takich bredni panie Kopeć. ze stabilne ceny będą gdy będziemy mieli kotły opalane gazem lub olejem opałowym. Hahaha ale pan to chyba z nadania pełni tę funkcję. Tylko miał obecnie ma +/- stałą cenę a już w przeszłości wielu doświadczyło jak poinstalowało kotły olejowe i jak na tym wyszło. Chcieliście unii to macie cicho siedzieć - najlepiej w zimnie to wtedy nie odczujecie wzrostu cen energii. No i oczywiście w ciemności - bo cena energii elektrycznej też wrasta i to skokowo - dzięki unii. Nie wspomnę że ta unia zaczyna u nas wyłączać elektrownie - hahaha.

hamulcowy