20
15.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Każdy powinien dbać o sobie i w miarę możliwości pomagać innym. Ludzie niepijacy, mają ogrom miejsc służącym zdrowieniau, kwestia czy je znajdą. Najczęściej po prostu nie chcą. Jest masa grup społecznych domagających się pomocy, alkoholicy powinni rozumieć, że nie są jedyni przy czym to bardzo zorganizowana w SAPOMOPOC grupa społeczna. Bez przesady 🤨
Elblążanka zatorze (2021.06.15)

info

3  
  5
Idąc waszym tokiem myślenia - ktoś zachorował, a przyczyną jest otyłość - nie leczyć, jego wina. Palił fajki - nie leczyć. Nie uprawiał sportu - nie leczyć itd. ..
(2021.06.15)
"Nie mam takiego problemu, żebym miał się leczyć albo przechodzić terapię". Taka rozmowa nie przejdzie w sądzie przy rozwodzie albo u terapeuty. Tak mówi każdy alkoholik w fazie kiedy wszyscy mówią mu, że ma problem. Duży szacunek, że sam odebrał sygnał ostrzegawczy, że był problem. Bo problem był a abstynencja jest jedyną dobrą drogą. Nie odstawienie na miesiąc lub dwa, patrzcie mogę nie pić, kontroluję więc głupoty opowiadacie. Będę sobie sączył bo koneserem jestem a nie nałogowcem.
(2021.06.15)
Trochę racji masz ale wyobraź sobie, bo mnie razi kiedy środki NFZ idą na bezpłatne operację zmniejszania żołądka a potem na operacje plastyczne tego samego asa. Jedną wieczorna pizza nie zrobiła z niego monstrum 160kg np.
Darecki42 (2021.06.15)
A władze naszego miasta pijane że hej
(2021.06.15)

info

7  
  0
piwo tansze niz chleb, a potem placz ze ludzie uzaleznieni i depresja
(2021.06.15)

info

2  
  0
Sam jesteś smutny. Alkoholizm to choroba, a chorych powinno się leczyć z kasy państwa. A państwo jest nieudolne w tych kwestiach
(2021.06.15)
Nie upijajcie sie alkoholem bo was zmiecie z planszy.
(2021.06.15)

info

2  
  0
Ja też zaczołem sączyć, by zostać koneserem, niestety sie zesrałem i jestem już zerem
Podziobro (2021.06.16)
@Podziobro - Napisałem zacząłem a wyszło zaczołem, albo ja albo Portel ma coś z czołem. ?
Podziobro (2021.06.16)