UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idąc waszym tokiem myślenia - ktoś zachorował, a przyczyną jest otyłość - nie leczyć, jego wina. Palił fajki - nie leczyć. Nie uprawiał sportu - nie leczyć itd. ..


Anuluj