UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy powinien dbać o sobie i w miarę możliwości pomagać innym. Ludzie niepijacy, mają ogrom miejsc służącym zdrowieniau, kwestia czy je znajdą. Najczęściej po prostu nie chcą. Jest masa grup społecznych domagających się pomocy, alkoholicy powinni rozumieć, że nie są jedyni przy czym to bardzo zorganizowana w SAPOMOPOC grupa społeczna. Bez przesady 🤨
Elblążanka zatorze