Wybrany wątek opinii

Idąc waszym tokiem myślenia - ktoś zachorował, a przyczyną jest otyłość - nie leczyć, jego wina. Palił fajki - nie leczyć. Nie uprawiał sportu - nie leczyć itd. ..
(2021.06.15)
Trochę racji masz ale wyobraź sobie, bo mnie razi kiedy środki NFZ idą na bezpłatne operację zmniejszania żołądka a potem na operacje plastyczne tego samego asa. Jedną wieczorna pizza nie zrobiła z niego monstrum 160kg np.
Darecki42 (2021.06.15)
Powrót do komentarzy