UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy powinien dbać o sobie i w miarę możliwości pomagać innym. Ludzie niepijacy, mają ogrom miejsc służącym zdrowieniau, kwestia czy je znajdą. Najczęściej po prostu nie chcą. Jest masa grup społecznych domagających się pomocy, alkoholicy powinni rozumieć, że nie są jedyni przy czym to bardzo zorganizowana w SAPOMOPOC grupa społeczna. Bez przesady 🤨
Elblążanka zatorze