Wybrany wątek opinii

Jak trwoga to do Boga. Miasto pluję i gryzie rękę która je karmi ale pieniążków od tego strasznego PiS u się nie brzydzi. Cóż za hipokryzja.
TeofilSkorupa (2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Jak by PiS miał jakieś pieniądze oprócz naszych…
(2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Teofil wiesz co ci powiem, ze boję się już pisać posty polityczne ponieważ w tym kraju za chwilę będą zamykać jak na Białorusi. Zyj w swojej Wolsce ze swoimi pisomatołkami, a ja z rodziną wyjeżdżamy do normalnego wolnego kraju. \Jak już posadzą tych przestępców którzy degradują moją kochaną Ojczyznę to może przyjadę, ale wątpię. ..
gorszy sort (2021.06.09)
@gorszy sort - Szerokiej drogi
(2021.06.09)
@TeofilSkorupa - a jak nazwiesz relację pisu z unią?ciągłe sprzeciwy, straszenie wetem, ale pieniążki ciągną. czy to nie hipokryzja?
(2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Hipokryzja to są Twoje wypociny. A tak na marginesie to jeżeli już to miasto nie bierze pieniążków od pisu tylko z budżetu państwa.
(2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Haha bardzo obrazowo, dwie gryzione ręce Pisu. Brawo.
(2021.06.09)
@gorszy sort - To wyjeżdżają, najlepiej do Korei Północnej, nikt po tobie nie zapłacze. Jakoś mnie ten rząd nie prześladuje i czuję się wolnym człowiekiem, droga wolna. Zadam jeszcze pytanie- ile lat żyjesz?Bo chyba nie zaznałeś prawdziwej biedy i upokorzenia.
Truso (2021.06.09)
@TeofilSkorupa - Radośnie oczadziały błaźnie, szermierzu propagandy Populizmu i Socjotechniki to nie są pieniądze PARTII tylko NASZE PODATKI.
GłębokaMyśl (2021.06.09)
@GłębokaMyśl - Prawdziwa GluchaMysz, głucha i ślepa politycznie. Odporna na mądre i rozważne rządy jakich nasza ojczyzna nie miała od 30 a pewnie i 100 lat naszej państwowości. Rządy ludzi mądrych i uczciwych, prawdziwych wizjonerów którzy nie tylko dbają o to co dziś ale już teraz pracują na byt naszych przyszłych dzieci i wnuków.
TeofilSkorupa (2021.06.09)
@TeofilSkorupa - obrzydliwy trollu pisowski, tfuuuu. Pieniądze Skarbu Państwa to NIE SĄ i NIGDY NIE BĘDĄ pieniądze pisu, ani żadnej innej partii, która po tych nieudacznikach nastanie. To są pieniądze z Naszych podatków, to są NASZE pieniądze!!!!
Ploterek (2021.06.10)
@TeofilSkorupa - Jak od Pisu ? Pierwsze slysze zeby Partia polityczna wydawała swoje pieniadze, które zarobiła. Placimy podatki to niech nam daja nasze pieniądze. Jak Pana głowa boli to do lekarza proszę isc
Antypis (2021.06.10)
@TeofilSkorupa - To nie pieniądze od PiSu !!!
(2021.06.10)
@TeofilSkorupa - Człowieku to nie sa pieniadze od PIS-u to sa nasze pieniadze. Rzadzacy nie robią łaski przekazujac NASZE pieniadze na tą inwestycję.
Jerzy Lebioda (2021.06.10)
@TeofilSkorupa - ręka boska?
nikt (2021.06.10)
@TeofilSkorupa - nie obrażaj uczciwości!
(2021.06.10)
To są pieniądze pisowców nie twoje
(2021.06.10)
@gorszy sort - Taka ojczyzna dla ciebie kochana to czemu wyjeżdżasz polaczku, zostań i rób coś anie puste frazy wciskasz
Pisowiec (2021.06.10)
@Jerzy Lebioda - Wasze pieniądze? A ja jestem z Warszawy i w d... mam jakieś zapyziałe Zatorze w elblazkowie. Ciesz się że PiS dał Ci kawałek mojego tortu
Pis (2021.06.10)
@TeofilSkorupa - Zakłamany PiS nie jest ręką do karmienia tylko my wszyscy. Oni pieniędzy swoich nie rozdają także łaski nie robią nieudacznicy.
B.B. (2021.06.10)
@Truso - znam zycie, kiedyś nie miałem nic, ale ciężką pracą i uczciwością teraz mam tykle ze w normalnym europejskim kraju spędzę z rodziną godnie resztę mojego życia bez pracy. Ostatnie lata były tragiczne pod kontem finansowym. Zwolniłem prawie wszystkich pracowników i nie widzę sensu życia w tym chorym kraju. Powodzenia żyj sobie z podobnymi tobie, okradajcie się nawzajem i mówcie sobie dzień dobry. Chodżcie do kościoła, a po wyjściu grzeszcie, zabijajcie, kłamcie. To wasz sposób na życie, to wasza normalność. Ja wiem jak trzeba dobrze i uczciwie żyć i w teraźniejszej rzeczywistości w tym kraju jest to niemożliwe. Powodzenia
gorszy sort (2021.06.11)
@TeofilSkorupa - A od kiedy to PiS ma własne pieniądze? 🤣 Zanim coś powiesz to puknij się w głowę
(2021.06.12)
@TeofilSkorupa - Daj mi screen z przelewem chociaż jednej złotówki od nieudaczników z PiS, rząd nie ma pieniędzy tylko zarządza tym co dostaje od obywateli. M Thatcher
Spx (2021.06.14)
Powrót do komentarzy