UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@gorszy sort - To wyjeżdżają, najlepiej do Korei Północnej, nikt po tobie nie zapłacze. Jakoś mnie ten rząd nie prześladuje i czuję się wolnym człowiekiem, droga wolna. Zadam jeszcze pytanie- ile lat żyjesz?Bo chyba nie zaznałeś prawdziwej biedy i upokorzenia.
Truso