60
09.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo, tak się wydaje nie swoje pieniądze w Elblągu. Najpierw budowa drogi: nówka asfalt, pobocze, droga dla rowerów, oświetlenie solarno ledowe, jedno przejście dla pieszych powiedzmy za 100k zł no i w końcu sprzedaż terenów bo koszarach. A wtedy na tę świeżutką, pachnącą jeszcze farbą jezdnię wjadą buldorzery, koparki i wywrotki bo przecież to co się kupiło trzeba przebudować. Brawo Prezydenci i Radni, myślenie boli oj boli.
(2021.06.10)

info

2  
  4
@TeofilSkorupa - Człowieku to nie sa pieniadze od PIS-u to sa nasze pieniadze. Rzadzacy nie robią łaski przekazujac NASZE pieniadze na tą inwestycję.
Jerzy Lebioda (2021.06.10)
Rzucam kamieniem. Akacjową z Lotniczą łączy Dębowa, a tu mowa jakby o bezpośrednim połączeniu tych 2 ulic. Sam nie wiem. Jak coś to oddaj tego kamienia.
(2021.06.10)
@Student Gdański - Sam nic nie wnosisz. Jak byś mieszkał w tym rejonie to bys wiezdiał ze w "godzinach szczytu"szybciej przejdziesz tedy niz grunwaldzka
zadxcgvhgfdsaew (2021.06.10)
Teofil Skorupa robi dobrą robotę. Już 80% Elblążan nienawidzi PiSu. Tak trzymaj. Więcej bredni od nawiedzonego wyborcy chcemy.
Fan Polska2050 (2021.06.10)

info

7  
  4
@TeofilSkorupa - ręka boska?
nikt (2021.06.10)
@TeofilSkorupa - nie obrażaj uczciwości!
(2021.06.10)
No wlasnie. Nie ma i droge naprawiaja. A jak byl przy korycie, to nie mogl zalatwic pieniedzy u Jaroslawa na tego typu inwestycje?
Kix (2021.06.10)
To są pieniądze pisowców nie twoje
(2021.06.10)
@gorszy sort - Taka ojczyzna dla ciebie kochana to czemu wyjeżdżasz polaczku, zostań i rób coś anie puste frazy wciskasz
Pisowiec (2021.06.10)