UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@gorszy sort - To wyjeżdżają, najlepiej do Korei Północnej, nikt po tobie nie zapłacze. Jakoś mnie ten rząd nie prześladuje i czuję się wolnym człowiekiem, droga wolna. Zadam jeszcze pytanie- ile lat żyjesz?Bo chyba nie zaznałeś prawdziwej biedy i upokorzenia.

Truso

Anuluj