UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Truso - czekaj czekaj, CPK?!?! :D :D :D Weź no mi podrzuć jakiś artykuł w którym będzie napisane, że zaczęła się budowa tego molocha albo lepiej, pojedź tam i zrób zdjęcia z miejsca budowy. Aaaaa, nie zaczęli budować? To na jaki wuj od kilku lat istnieje spółka do jej budowy, gdzie jest prezes, drugi prezes i masa innych ludzi, którzy biorą pieniądze za nic? Nadal twierdzisz, że nie kradną? To jest właśnie kradzież publicznych pieniędzy, tylko w białych kołnierzykach

Ploterek