UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wreszcie!Chyba Wilk zabronił zabierac sie za remont tej drogi, bo to jego osiagniecie. Huczne otwarcie do zdjecia w miejscu w ktorym wylał 10m asfaltu, a reszta dziura na dziurze i tak do dzisiejszego dnia. Tragedia. W tej kwestii nalezy sie pochwala wlodarzowi miasta.

Kerofca