UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wreszcie!Chyba Wilk zabronił zabierac sie za remont tej drogi, bo to jego osiagniecie. Huczne otwarcie do zdjecia w miejscu w ktorym wylał 10m asfaltu, a reszta dziura na dziurze i tak do dzisiejszego dnia. Tragedia. W tej kwestii nalezy sie pochwala wlodarzowi miasta.

Kerofca

Anuluj