UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Będzie to bardzo zła wiadomość dla Aeroklubu Elbląskiego. Była szansa aby powrócić na stare śmiecie do dawnego budynku aeroklubu odzyskanego po wojsku. Do tej pory męczą się w zimnych barakach pozyskanych z budowy niedoszłej elektrowni atomowej Żarnowiec. Teraz ten budynek z hangarem będzie odcięty drogą od płyty lotniska. Gratuluje pomysłu. Ku wielkiej radości niektórych nie lubiących samolotów. Czas likwidacji lotniska rozpoczął się.