A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajna inicjatywa, któregoś razu przyjadę (mieszkam w innym mieście). Na pewno dobrze by było, gdyby wystawcy posiadali stosowne certyfikaty, bo jak to w życiu - część ludzi jest uczciwa, część to janusze biznesu. Ogólnie polecam produkty eko - żywność, kosmetyki kupuję z certyfikatami, są droższe, ale odczuwam wyraźną różnicę w zdrowiu, wyniki krwi się poprawiają. Oczywiście każdy sam dokonuje wyboru, nikt nie broni kupowania masowej żywności, kosmetyków czy wręcz kiełbasy, za której kilogram płaci się mniej niż za kilogram mięsa, z którego jest wykonana. Mamy wolny kraj :-)
Siedziba służb pisowskich z liczną obsadą. Za było tam pusto i było zamknięte na cztery spusty.
@Rolnik - A skąd Ci on eko gnojówkę weźmie, kupi - to juz nie eko :)samemu będzie mu ciężko bo tylko narzekać UMI!
@Ireneusz Otto Zander - mnie się inicjatywa podoba, ale mam małe zaufanie do rolników "na gębę"jeśli ich nie znam i osobiście nie widziałam jak uprawiają, pytanie, jak Pan jest w stanie zagwarantować klientom, że produkty są eko, skoro mali producenci nie będą pewnie posiadać certyfikatów? żeby nie było, nie krytykuję, inicjatywa jest super i dziękuję za nią, ale z doświadczenia wiem, że różnie jest z rolnikami, czasami eko nazywają coś, bo im się tak wydaje i wynika to z niewiedzy, a czasami niestety świadomie kłamią, więc pytanie o weryfikowanie produkcji
Idź i sprawdź, bo jak tylko piszesz co ci się wydaje, to jest to narzekanie. A najlepiej zrób sam, bo narzekać i krytykować to każdy potrafi.
Elbląg trzeba uwolnić od lewactwa.
Cbśp
Mieszkam w Australii i moj maz sadzi corocznie pomidory i ogorki da naszego uzytku. Rosna pieknu i wysmienicie smakuja.
@Ireneuszek - Od rolnika nie znaczy tanio, czy zdrowo.
Eko. ., kojarzy mi się tylko z sąsiadem który zadymia okolicę z ul Topolowej 32-34,facet zamontował sobie atrapę w kominie rurę, i w/g straży miejskiej "wie pan może gotuje sobie wodę na herbatę", codziennie, nie sposób otworzyć okien, bo dym w całym mieszkaniu.