60
27.05.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fajna inicjatywa, któregoś razu przyjadę (mieszkam w innym mieście). Na pewno dobrze by było, gdyby wystawcy posiadali stosowne certyfikaty, bo jak to w życiu - część ludzi jest uczciwa, część to janusze biznesu. Ogólnie polecam produkty eko - żywność, kosmetyki kupuję z certyfikatami, są droższe, ale odczuwam wyraźną różnicę w zdrowiu, wyniki krwi się poprawiają. Oczywiście każdy sam dokonuje wyboru, nikt nie broni kupowania masowej żywności, kosmetyków czy wręcz kiełbasy, za której kilogram płaci się mniej niż za kilogram mięsa, z którego jest wykonana. Mamy wolny kraj :-)
Eko to przyszłość (2021.05.28)

info

0  
  0
Siedziba służb pisowskich z liczną obsadą. Za było tam pusto i było zamknięte na cztery spusty.
sąsiad z boku (2021.05.28)
@Rolnik - A skąd Ci on eko gnojówkę weźmie, kupi - to juz nie eko :)samemu będzie mu ciężko bo tylko narzekać UMI!
Tralala (2021.05.28)
@Ireneusz Otto Zander - mnie się inicjatywa podoba, ale mam małe zaufanie do rolników "na gębę"jeśli ich nie znam i osobiście nie widziałam jak uprawiają, pytanie, jak Pan jest w stanie zagwarantować klientom, że produkty są eko, skoro mali producenci nie będą pewnie posiadać certyfikatów? żeby nie było, nie krytykuję, inicjatywa jest super i dziękuję za nią, ale z doświadczenia wiem, że różnie jest z rolnikami, czasami eko nazywają coś, bo im się tak wydaje i wynika to z niewiedzy, a czasami niestety świadomie kłamią, więc pytanie o weryfikowanie produkcji
beata1982917 (2021.05.29)
Idź i sprawdź, bo jak tylko piszesz co ci się wydaje, to jest to narzekanie. A najlepiej zrób sam, bo narzekać i krytykować to każdy potrafi.
emeryttt (2021.05.29)
Elbląg trzeba uwolnić od lewactwa.
Lej Geja Batem Tatusiu (2021.05.30)

info

3  
  1
Cbśp
(2021.05.30)
Mieszkam w Australii i moj maz sadzi corocznie pomidory i ogorki da naszego uzytku. Rosna pieknu i wysmienicie smakuja.
(2021.05.31)
@Ireneuszek - Od rolnika nie znaczy tanio, czy zdrowo.
Gnoom (2021.05.31)
Eko. ., kojarzy mi się tylko z sąsiadem który zadymia okolicę z ul Topolowej 32-34,facet zamontował sobie atrapę w kominie rurę, i w/g straży miejskiej "wie pan może gotuje sobie wodę na herbatę", codziennie, nie sposób otworzyć okien, bo dym w całym mieszkaniu.
janekzgiep@gmail.com (2021.06.03)

info

1  
  0