UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajna inicjatywa, któregoś razu przyjadę (mieszkam w innym mieście). Na pewno dobrze by było, gdyby wystawcy posiadali stosowne certyfikaty, bo jak to w życiu - część ludzi jest uczciwa, część to janusze biznesu. Ogólnie polecam produkty eko - żywność, kosmetyki kupuję z certyfikatami, są droższe, ale odczuwam wyraźną różnicę w zdrowiu, wyniki krwi się poprawiają. Oczywiście każdy sam dokonuje wyboru, nikt nie broni kupowania masowej żywności, kosmetyków czy wręcz kiełbasy, za której kilogram płaci się mniej niż za kilogram mięsa, z którego jest wykonana. Mamy wolny kraj :-)
Eko to przyszłość