UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idź i sprawdź, bo jak tylko piszesz co ci się wydaje, to jest to narzekanie. A najlepiej zrób sam, bo narzekać i krytykować to każdy potrafi.

emeryttt

Anuluj