UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idź i sprawdź, bo jak tylko piszesz co ci się wydaje, to jest to narzekanie. A najlepiej zrób sam, bo narzekać i krytykować to każdy potrafi.
emeryttt
Idź i sprawdź, bo jak tylko piszesz co ci się wydaje, to jest to narzekanie. A najlepiej zrób sam, bo narzekać i krytykować to każdy potrafi.
emeryttt