UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Eko. ., kojarzy mi się tylko z sąsiadem który zadymia okolicę z ul Topolowej 32-34,facet zamontował sobie atrapę w kominie rurę, i w/g straży miejskiej "wie pan może gotuje sobie wodę na herbatę", codziennie, nie sposób otworzyć okien, bo dym w całym mieszkaniu.
janekzgiep@gmail.com