UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ireneusz Otto Zander - mnie się inicjatywa podoba, ale mam małe zaufanie do rolników "na gębę"jeśli ich nie znam i osobiście nie widziałam jak uprawiają, pytanie, jak Pan jest w stanie zagwarantować klientom, że produkty są eko, skoro mali producenci nie będą pewnie posiadać certyfikatów? żeby nie było, nie krytykuję, inicjatywa jest super i dziękuję za nią, ale z doświadczenia wiem, że różnie jest z rolnikami, czasami eko nazywają coś, bo im się tak wydaje i wynika to z niewiedzy, a czasami niestety świadomie kłamią, więc pytanie o weryfikowanie produkcji
beata1982917