A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@marabi - Tu się akurat mylisz. Mam wgląd z badania węgla. Rosyjski jest znacznie lepszy, do tego stopnia, że gdy rząd kilka lat temu chciał wprowadzić ograniczenia węgla według jakości, to okazałoby się że polskie kopalnie by padły, więc szybko się wycofali z tego pomysłu.
@Cz - Wszędzie jest przerost zatrudnienia, w samym UM i spółkach np. WPWIK
@edytowany - Panstwo to my, tak jest od krola przecie tego ucza w przedszkolu, no, no dobry jestes. Garbusiarz cyklista
Sasiad przylaczyl sie pod Twoj licznik. Garbusiarz cyklista
Państwo opiekuńcze najpierw hojną ręka rozdaje. Ale natychmiast drugą ręką ściąga to co rozdało a przynajmniej znaczna część tej darowizny. Ale żeby było sprawiedliwie to ten system redystrybucji tak został pomyślany aby wyżywił całą masę nieproduktywnych stanowisk urzędniczych w każdym dziale gospodarki które ten system obsługują. W tym przypadku mamy do czynienia z systemem socjalistycznej sprawiedliwości podziału środków produkcji i zysków. .Energia jest produkowana przez podmiot który sam z siebie generuje ogromne koszty a sprzedawana przez inną która zarządza siecią miejską i generuje własne koszty.
Dlatego cena jednostki ciepła będzie rosła w nieskończoność ku ogromnej radości mieszkańców dlatego ze ktoś 20 lat wcześniej zaniedbał inwestycje we własne, miejskie zródło ciepła. .
Kiliński. .. jak widać choć bez słownika to większość myśli jak ja a nie ty. To była lekcja pierwsza.
@Klin nie p.Klim - Kupując flaszkę w knajpie raczej nie zabierasz jej do domu, spożywasz ją na miejscu, flaszkę do barku raczej kupuje się w sklepie. I to Ty możesz wybrać w jakim sklepie czy w jakiej knajpie ją kupisz, nie wspominająć, że to Ty możesz wybrać rodzaj, jakość i markę baaaa to Ty możesz wybrać ludzi od których chcesz ją kupić, a jeśli mieszkasz w kamienicy czy bloku podłączonego do EPEC nie masz żadnego wyboru tylko musisz płacić, nawet jak będziesz grzał oszczędnie to różnica z podzielników w mieszkaniach, a z podzielnika w węźle i tak jest "rozkładana"na ilość mieszkań podłączonych do węzła.
6gj miesiecznie×125=750 to tona wegla tyle kosztuje ogrzanie miesiecznie mieszkania 70 m2
Takie głupoty to może pisać płatny trol lub pożyteczny idiota.