UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Klin nie p.Klim - Kupując flaszkę w knajpie raczej nie zabierasz jej do domu, spożywasz ją na miejscu, flaszkę do barku raczej kupuje się w sklepie. I to Ty możesz wybrać w jakim sklepie czy w jakiej knajpie ją kupisz, nie wspominająć, że to Ty możesz wybrać rodzaj, jakość i markę baaaa to Ty możesz wybrać ludzi od których chcesz ją kupić, a jeśli mieszkasz w kamienicy czy bloku podłączonego do EPEC nie masz żadnego wyboru tylko musisz płacić, nawet jak będziesz grzał oszczędnie to różnica z podzielników w mieszkaniach, a z podzielnika w węźle i tak jest "rozkładana"na ilość mieszkań podłączonych do węzła.
Trza płacić i już ...