UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@marabi - Tu się akurat mylisz. Mam wgląd z badania węgla. Rosyjski jest znacznie lepszy, do tego stopnia, że gdy rząd kilka lat temu chciał wprowadzić ograniczenia węgla według jakości, to okazałoby się że polskie kopalnie by padły, więc szybko się wycofali z tego pomysłu.

Podpisy

Anuluj