UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Klin nie p.Klim - Kupując flaszkę w knajpie raczej nie zabierasz jej do domu, spożywasz ją na miejscu, flaszkę do barku raczej kupuje się w sklepie. I to Ty możesz wybrać w jakim sklepie czy w jakiej knajpie ją kupisz, nie wspominająć, że to Ty możesz wybrać rodzaj, jakość i markę baaaa to Ty możesz wybrać ludzi od których chcesz ją kupić, a jeśli mieszkasz w kamienicy czy bloku podłączonego do EPEC nie masz żadnego wyboru tylko musisz płacić, nawet jak będziesz grzał oszczędnie to różnica z podzielników w mieszkaniach, a z podzielnika w węźle i tak jest "rozkładana"na ilość mieszkań podłączonych do węzła.

Trza płacić i już ...

Anuluj