A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Strzał w dziesiątkę, skoro Energa potrafi sprzedawać energię elektryczną, to I da radę z ciepłem, tylko pytanie, kto da radę płacić
drugiej firmie, EPEC)ktora powstała tylko po to by stworzyć kilka atrakcyjnych stołkow z jeszcze atrakcyjniejszymi apanażami, kto da radę?. .. My. my nikt innyChcecie mieć tańsze ciepło, - montujcie foto- woltaikę I zakręćcie zawory z Epecu.
Taki mądry jesteś to ciekawe jak z twojej rodziny ktoś umrze na covid i spala go w EC już nie pisze o kremowaniu bo to odbywa się w miejscach przeznaczonych do tego i co ty na to? Taki dowcipniś jesteś?
@TeofilSkorupa - zapomniałeś dodać, że wstajemy z kolan
ilu jest prezeso-dyrektorów EPEC- 4 (160 pracowników). Ilu w EPWIK (260 pracowników)- 2.A jeszcze ich dojazdy z Trójmiasta i Innych "ekspertów". A kruki trójmiejskie ? Płaćcie i płaczcie.
Statystki dotyczące zatrudnienia w EPEC i innych budżetowych tworach powinny odpowiadać na pytanie. Ilu z zatrudnionych pracuje a ilu się opier. .. .. a.
Piszcie sobie pisać można i czekać. hahaha. armia prezesów dyrektorów, non stop podwyżki. Tak wybraliśmy. Barany.
Pracownicy.
A zobacz ilu w okresie kowida sie op. .. .LA a trzeba I'm placic przeciez to kosztuje, nic za darmo, inflacja music w gore, Rudy z Wermachtu powiedzialby piniedzy nima I kropka, pomysl, dobrze ze PO nie jest u wladzy, Bo byloby, radz se Sam. Garbusiarz cyklista
Cały czas wschodni węgiel wwożony jest do Polski i wyładowywany w Chruścielu - stoją tam całe wahadła wagonów
społeczeństwo z wielkimi aspiracjami, na kromkę chleba trzeba zapracować.