UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo opiekuńcze najpierw hojną ręka rozdaje. Ale natychmiast drugą ręką ściąga to co rozdało a przynajmniej znaczna część tej darowizny. Ale żeby było sprawiedliwie to ten system redystrybucji tak został pomyślany aby wyżywił całą masę nieproduktywnych stanowisk urzędniczych w każdym dziale gospodarki które ten system obsługują. W tym przypadku mamy do czynienia z systemem socjalistycznej sprawiedliwości podziału środków produkcji i zysków. .Energia jest produkowana przez podmiot który sam z siebie generuje ogromne koszty a sprzedawana przez inną która zarządza siecią miejską i generuje własne koszty. Dlatego cena jednostki ciepła będzie rosła w nieskończoność ku ogromnej radości mieszkańców dlatego ze ktoś 20 lat wcześniej zaniedbał inwestycje we własne, miejskie zródło ciepła. .