UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówicie o kilku %. Przyszło pismo dotyczące dzierżawy za grunty. Do tej pory płaciliśmy za grunt pod garażem ok 18m2 24 zł/mc, teras, UWAGA, tadamm. .. 36 zł/mc. ZWYŻKA 50%. .. .a co tam, mają s, ,, ny rozmach


Anuluj