UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Port morski Elblag podaje, że mamy bocznicę i obrotnice. Bo teoretycznie i mamy. Bocznica właśnie wyładowuje się na Mazurskiej, a obrotnica. ? To chyba ta poniemiecka, kolo przystani żeglarskiej Energetyk? Czy jakoś tak, widac takie na mapach dzis google, ,szeroka rzeke do tych 120m. Takie dane podaje Wikipedia i strona port Elblag. A, jak jest w realu? Bocznica jest po drugiej stronie rzeki, a obrotnica ta poniemiecka. Czy w ogóle funkcjonuje? Za niskim mostem UE i kolejowym, a do tego pewnie tam płytko. Panie prezydencie i panie dyrektorze portu. Tyle lat minęło, będzie zaraz, przekop, a w Elblagu co będzie?

Ferdek.Schichau