UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Glosrozsadku1 - Bo się cieszycie jak głupi do sera. Ledwo ogłosili plany, nawet projektu nie ma, a Wy już klepiecie o wielkich inwestycjach itd. Powoli, niech to się zacznie budować, bo planów to już było wiele w tym państwie z dykty i kartonu
Ploterek