UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Glosrozsadku1 - Bo się cieszycie jak głupi do sera. Ledwo ogłosili plany, nawet projektu nie ma, a Wy już klepiecie o wielkich inwestycjach itd. Powoli, niech to się zacznie budować, bo planów to już było wiele w tym państwie z dykty i kartonu

Ploterek

Anuluj