UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nikt tu nie wspomina o ul. Grunwaldzkiej? Kto wogole to nadzoruje i wydaje zgodę by ludziom pod samymi oknami od 6:00rano do późnych godzin wieczornych nawalac tymi głazami? I jeszcze żeby to było w tygodniu, ale to się dzieje też w weeken. Mozna oszaleć. Pomiar hałasu był robiony owszem ale w taki akurat dzień gdy przeładunek się nie odbywał. Biznes jest biznes i nic innego się nie liczy...