UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Kamień przyjeżdża do Elbląga pociągami, jest rozładowywany m. in. na rampie przy ul. Mazurskiej (port nie ma jeszcze własnej bocznicy i nie będzie jej miał w obecnej lokalizacji, bo niby gdzie. .. ? !). Stamtąd kamień jest przewożony do portu, skąd od wiosny będzie transportowany barkami na teren inwestycji na Mierzei. "Ta krótka notka pokazuje cały obłęd tej dewastacji. .. Nie ma portu, nie ma infrastruktury portowej, drogowej i kolejowej. .. ale będzie kaczy dół w Mierzei Wiślanej, który ma sprawić CUD, by pojawiła się potrzebna reszta inwestycji. Dzięki składowaniu kamienia Port Morski w Elblągu być może w 2021 roku nie zakończy swej działalności tradycyjną stratą w wysokości 100 000 PLN mimo dotacji z budżetu bogatego miasta w podobnej wysokości. .. Wiwat Kaczy Dół ! Rozum nie przejdzie ! PARTIA czuwa !

GłębokaMyśl

Anuluj