UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Glosrozsadku1 - Bo się cieszycie jak głupi do sera. Ledwo ogłosili plany, nawet projektu nie ma, a Wy już klepiecie o wielkich inwestycjach itd. Powoli, niech to się zacznie budować, bo planów to już było wiele w tym państwie z dykty i kartonu

Ploterek