UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.
ᵖᵢᵏ-007
@kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.
ᵖᵢᵏ-007