UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.

ᵖᵢᵏ-007

Anuluj