UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ᵖᵢᵏ-007 - no widzisz, tylko dzieki zawizietemu propagowaniu dewiacji lgbtowej i komunizmu przez wołodję i jego giermka, jeszcze tutaj istniejesz, w życiu i na dzielni jesteś nikim, i za takiego uważają cię normalni ludzie, a nawet żurki spod bloku, bezdomni też cię nie szanuja, boś konfitura i miękka faja
kreciol